Anadolu Yakası Sigortalı Nakliyat

Eşya taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmalar son yıllarda tercih edilmek için güvenilir hizmet vermek zorunda olduklarının bilincine varmıştır. Taşınacak eşyaların firma güvencesinde olması ve herhangi bir zarar gelmesi durumunda firmanın oluşan zararı karşılaması müşterilerin o firmayı daha fazla tercih etmesine sebep olmaktadır. Anadolu yakası sigortalı nakliyat hizmeti veren firmalar bu hizmet sayesinde müşterilerinin güvenlerini kazanmış ve profesyonel hizmetler sunmuştur. Sigortalı NakliyatSektörün en önde gelen firmalarından olan Çetinkaya nakliyat sizlere tamamen kusursuz sigortalı nakliyat hizmetleri vermektedir. Eşyalarınızı görerek ve inceleyerek hazırladığımız sigorta poliçeleri sayesinde taşıma sırasında oluşabilecek zararın tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Anadolu Yakası Evden Eve Taşımacılık

Anadolu yakasında hizmet veren evden eve taşımacılık firmaları birbirleri arasında kıyasıya bir rekabet içerisindedir. Bu rekabet içerisinde hep ön planda olan ve en çok tercih edilen firmalar arasında gösterilen Çetinkaya nakliyat müşterilerine daima kaliteli taşıma hizmetleri vermiştir. Her biri alanında uzman olan personelimiz ile birlikte eşyaları paketleme ile başlayan ve arkasından devam eden taşıma sürecinin son anına kadar itina ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşyalarınızın güvenle taşınması firmamızın için oldukça önemli bir unsurdur.

Profesyonel Asansörlü Nakliye Firması

İstanbul’un en tecrübeli firmalarından bir tanesi olan Çetinkaya nakliyat firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile sektörde ön plana çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda sektörde popüler olan asansörlü nakliye hizmetinde rakiplerine fark atan firmamız son sistem araçları ile kusursuz taşıma hizmetleri sunmaktadır. Sürekli olarak büyüyen sektörde her zaman kaliteli hizmet sunmaya çalışan firmamızı haftanın yedi günü sorunsuz şekilde tercih edebilirsiniz.

İstanbul Şehiriçi Taşıma Hizmeti

İstanbul ve ilçelerinde şehiriçi taşıma hizmetini güvenle alabileceğiniz birkaç firmadan bir tanesi olan Çetinkaya nakliyat müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir. Hizmet hayatında on binlerce taşıma hizmeti gerçekleştirmiş olan firmamız geniş araç filosu ve uzman personeli ile birlikte şehrin her noktasına ulaşmıştır. Eşyalarınızın güvenliği ve verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız firma prensibimiz olduğu için sizlere hep daha iyi hizmet veriyoruz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü