İstanbul Fuar Taşıma Firması

İstanbul merkezli bir firma olan Çetinkaya nakliyat firmamız fuar taşımacılığı hizmetinde ülkemizin her noktasına hizmet vermektedir. Zorlu ve riskli bir taşımacılık olan fuar taşıma hizmetinde gerekli ekipman ve araçlara sahip olmanız gerekmektedir. Taşınacak olan eşyaları hangi araçlar ile taşınacağı nasıl taşınacağı konusunda hazırlamış olduğunuz planlama sizleri sonuca kolaylıkla ulaştıracaktır. Fuar TaşımaEvden eve nakliyat sektörünün hızlı bir şekilde büyümesi ile ortaya çıkan yeni taşıma hizmetleri firmaların teknolojiyi yakından takip etmesine ve bu hizmetleri kısa sürede öğrenmesine neden olmuştur. Bu hizmetlerden birisi olan fuar taşıma hizmetinde geniş araç filomuz ve personelimiz ile birlikte sizlere hizmet sunmak için beklemekteyiz.

İstanbul’dan Fuar Nakliyesi

İstanbul’dan diğer illere fuar nakliyesi hizmetinde güvenle tercih edebileceğiniz firmayız. Fuarlar belirli sektörlerin yılın belirli günlerinde yeni ürünlerini tanıtmaları ve uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluştukları yerlerdir. Bu gibi yerlerin kaba eşyalarını taşımak görüldüğü kadar kolay değildir. Bu yüzden güvenilir taşıma firmaları ile anlaşmak gerekmektedir. Taşıma hizmetinde ilk kural sigortalı nakliye hizmeti sunulmasıdır. Taşınan eşyaya zarar geldiği zaman bu zararın karşılanmaması firmanın güvenilirliğini arttırmıştır.  Şehiriçi nakliye ve şehirlerarası nakliye hizmetlerinde de firmamız eşyalarınızı istediğiniz yere güvenle getirmektedir.

Fuar Taşımada Nelere Dikkat Edilmeli?

Fuar taşıma hizmetinde öncelikle taşıyacak olduğun eşyanın ne kadar olduğuna dikkat edilmelidir. Sonrasında eşyaya uygun nakliye aracı hazırlanmalıdır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızı yerinde inceleyerek sizlere bir taşıma planı oluşturuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı bir plan dahilinde taşıyoruz. Taşınan eşyaların zarar görmemesi müşteri memnuniyetini arttırırken firmanızın daha fazla tercih edilmesine de yardımcı olacaktır. Çetinkaya nakliyat firmamız fuar taşıma hizmetlerinde eşyalarınızı yeni adresinize en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktadır.

Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme hizmetinde birinci sınıf paketleme malzemesi kullanarak eşyalara zarar gelme olasılığını en aza indiriyoruz. Ayrıca firmamızda çalışan paketleme ustalarımızın en az 15 yıllık iş deneyimleri sayesinde eşyaları kusursuz şekilde paketliyor ve aracımıza yerleştiriyoruz.  Vatandaşlarımıza güvenilir ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Sizlerde güvenilir hizmet almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü