Anadolu Yakası Eşya Depolama Firması

Anadolu yakasında faaliyet gösteren Çetinkaya nakliyat firmamız eşya depolama hizmetinde de oldukça güvenilir bir firmadır. Yurt dışından uzun süredir faaliyet gösteren ülkemizde ise son çeyrek asırda giderek yaygınlaşan bir hizmet olan eşya depolama hizmetinde sektörün lider firmalarından olan Çetinkaya nakliyat firmamız ayrıca hizmetlerini oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.  Eşya DepolamaAnadolu yakasında en büyük depolama alanında sahip olan firmalardan bir tanesi olarak bölgede müşterilerimizi asla geri çevirmeden eşya depolama hizmeti verebilmektedir. Günümüzde uzman personel ve gerekli ekipmanların hepsine sahip olarak hizmet veren firmamızı sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz.

En Güvenilen Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bölgenin en tecrübeli firmalarından olan Çetinkaya nakliyat firmamız hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Anadolu yakasında oldukça eski tarihi olan firmamız faaliyete geçtiği ilk günden beri daima hizmet kalitesini arttıran ve hep daha iyi hizmetler vermeye çalışan firmamız gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek yenilikçi hizmetler sunmaya devam etmektedir. Eşyalarınızın güvenle taşınması ve en ufak zarar görmeden yeni yerine getirilmesi firmamızın en önemli gayesidir. Bu gaye uğruna hizmetlerimizi kusursuz olarak yürütmekteyiz.

Profesyonel Şehiriçi Taşımacılık Hizmetleri

Nakliyat sektöründe firmaların en fazla sunduğu hizmetlerden birisi olan şehiriçi taşımacılık hizmetlerinde bölgenin en çok tercih edilen firması olan Çetinkaya nakliyat büyümeye devam etmektedir. Sektörün en önde gelen hizmetlerinden olan şehiriçi nakliyat hizmetinde uzman personelimiz ile birlikte haftanın yedi günü çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eşyalarınızın yeni yerinize gidene kadar firmamızı güvencesinde olarak sorunsuz şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Güvenilir hizmet sunabilmek için firmamız sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Kusursuz Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme hizmeti sektörde her zaman en önemli hizmetlerden birisi olmuştur. Eşyaların düzgün paketlenmesi taşıma sırasında zarar görmesini azaltmaktadır. Bu yüzden paketleme hizmetinde en kaliteli malzemeyi kullanan firmamız oldukça başarılı hizmetler ortaya çıkarmaktadır. Yurt dışından özel olarak ithal edilen birinci sınıf malzeme ve alanında uzman personelimiz sizlere kusursuz eşya paketleme hizmeti vermektedir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü