Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı Firması

Nakliyat sektörünün ülkemizdeki en büyük hizmet bölgelerinden birisi olan İstanbul’da faaliyet gösteren firma sayısı da oldukça fazladır. Her sene büyüyen sektörde artmaya devam eden hizmet dalları firmaların da büyümesinde ve gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Ofis Ve İşyeri TaşımacılığıOfis ve işyeri taşımacılığı hizmeti sektörün en eski hizmetlerinden birisidir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte bu hizmetin altında bir çok yan hizmet ortaya çıkmıştır. Bu yüzden ofis ve işyeri taşımacılığı hizmeti sektörde her zaman önemli bir taşıma hizmeti olarak öne çıkmaktadır. İstanbul’da bugüne kadar binlerce ofis ve işyeri taşıma hizmeti gerçekleştiren Çetinoğlu nakliyat firmamız sizlere kaliteli ve kusursuz taşıma hizmeti vermektedir.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadolu yakası kalabalık bir nüfusa sahiptir. Tek bir şehir olsa da Anadolu yakası ile Avrupa yakası sanki başka şehirmiş gibi olan İstanbul’da nakliyat sektörde bu iki yakada farklı pazar oluşturmuştur. Her ne kadar firmalar İstanbul genelinde hizmet verseler de karşı yakalarda fazla tercih edilmemektedir. Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetinde sektörün en çok tercih edilen firmalarından birisi olan Çetinkaya nakliyat, Uzman personeli ile birlikte müşterilerine profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktadır. Eşyalarınızın eski adresinizden yeni adresinize taşındığı süre zarfında güvende kalması ve zarar görmemesi gerekmektedir. Bu unsurları karşılayan firmamız ile sizlerde güvenle taşıma hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Taşıma hizmeti verirken eşyalarınızın güvenliğini ilk sırada tutan Çetinkaya nakliyat firmamız sizlere her taşıma hizmetinde sigortalı nakliye hizmeti de vermektedir. Hizmet kaliteniz ne kadar iyi olursa olsun bazen elde olmayan sebeplerden dolayı eşyalara zarar gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerin mağdur olmaması çok önemlidir. Bu yüzden firmamız sizlere bütün taşıma hizmetlerinde sigortalı nakliye hizmeti vermektedir.

Profesyonel Asansörlü Taşıma Hizmeti

Eski tarihli binaların genellikle merdiven kısımları oldukça dardır. Bu durumlarda eşya taşıma hizmeti verebilmek çok zordur. Asansörlü taşıma hizmeti sektöre girdikten sonra böyle bir sıkıntı kalmamıştır. Ekibimiz taşıma hizmetinden önce ücretsiz olarak gelerek eşyanızı incelemekte ve taşıma planı oluşturmaktadır. Eğer normal taşıma hizmeti bizi zorlayacak ise anında asansörlü taşıma hizmeti sunularak eşyaların daha güvenli şekilde taşınması sağlanmaktadır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü