İstanbul Hastane Taşıma Firması

İstanbul’un en önde gelen nakliye firmalarından bir tanesi olan Çetinkaya nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine her türlü taşıma hizmetini en güvenilir şekilde sunmaktadır. Sürekli olarak büyüyen taşımacılık sektöründe son yıllarda daha da popüler hale gelen hastane taşıma hizmeti oldukça riskli bir hizmettir. Hastane taşıma hizmetinde taşıyacağınız eşyaların büyük bir kısmı hassas eşya statüsünde olduğu için gelişigüzel taşınamaz. Hastane TaşımaHastane taşımacılığı hizmetini konusunda bilinçli firmalar  üstlenmelidir. Taşınacak eşyaların hastaneden nasıl ve ne şekilde çıkartılacağını araca nasıl yükleneceğini gibi ince konuları iyi analiz etmeli ve programı ona göre hazırlamalısınız. İstanbul hastane taşıma hizmetinde Çetinkaya nakliyat firmamız sizlere daima en güvenilir hizmeti sunacaktır.

Hastane Taşımada Nelere Dikkat  Edilmelidir?

Hastanelerde bulunan tıbbi cihazlar oldukça hassas cihazlardır. En ufak bir sallantıda bile bozulabilen bu cihazları taşıyabilmek gerçekten cesaret ister. çünkü bu hassas cihazlar aynı zamanda oldukça pahalı cihazlardır. Sigortalı nakliyat hizmeti ile taşıma gerçekleştiren firmalar hastane taşıma hizmetinde taşıdığı eşyalara zarar vermesi durumunda çok büyük bir külfetin altında kalırlar. Bu yüzden hastane taşımacılığı hizmeti verebilecek firma sayısı çok ama çok azdır. Kurumsal bir taşıma hizmeti olduğu için zaten hastane taşıma hizmetlerinde belirli şartlar aranmaktadır. Bu şartları karşılayabilen firmalarda hizmetlerinde oldukça fazla dikkat etmektedir. Çetinkaya nakliyat firmamızda bu şartları taşıyan firmalardan bir tanesidir. hastane taşımacılığı hizmetinde de oldukça başarılı bir firmadır.

Neden Çetinkaya Nakliyat?

Çetinkaya nakliyat firması oldukça uzun süredir eşya taşıma sektöründe hizmet vermektedir. Faaliyete geçtiği ilk günden beri gerek çalışma anlayışı gerekse verdiği hizmetler ile hep yukarıya doğru çıkan firmamız şehrin en popüler firmalarından bir tanesi konumunadır. Çetinkaya nakliyat firması tercih ederseniz eşyalarını yeni adresinize güvenle taşınacaktır. Firmamız taşıma hizmeti boyunca eşyalarınızı firma güvencesine alarak sizleri zarara sokmadan hizmeti sonlandırmaktadır. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte eşyalarınızı profesyonel bir şekilde paketleyip itina ile taşımaktayız. Ayrıca hizmet süresi boyunca merak ettiğiniz her şeyi firma çalışanlarımıza sorabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü