İstanbul Dershane Taşıma Firması

İstanbul ülkemizin en kalabalık nüfusuna sahip şehri olduğu için her sektörün oldukça büyük bir pazarı bulunmaktadır. Dershane sayısı da oldukça fazla olan İstanbul’da evden eve nakliyat firmaları dershane taşıma hizmeti sunmaktadır. İstanbul dershane taşıma hizmetinde Çetinkaya nakliyat firmamız sizlere güvenilir hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Dershanenizin büyüklüğüne göre ayarlayacağımız nakliye araçlarımız ile tek seferde yeni adresinize eşyalarınızı taşıyoruz.Dershane Taşıma Geniş araç filomuz ve kalabalık personel sayımız sayesinde dershane taşıma hizmetini en kolay şekilde halletmekteyiz. Dershanenizde bulunan eşyaların hepsini toplayıp paketleyerek nakliye aracını yükleyip en güvenli şekilde yeni yerinize getiriyoruz.

Özel Okul Taşımacılığı Şirketi

Ülkemizde faaliyet gösteren özel okul sayısı her sene yükselmektedir. Ailelerin devlet okulu yerine şartları daha iyi olan özel okulları tercih etmesi özel okulların çoğalmasında oldukça etkili olmuştur. Bu sayede eşya taşıma firmaları da yeni bir hizmet alanı oluşturmuştur. Özel okul taşımacılığı hizmeti oldukça önemli bir hizmettir. Bir özel okulu taşıyabilmek için gerekli araç ve personel sayısı firmamızdan daima bulunmaktadır. Bu yüzden firmamızı tercih eden müşteri sayısı sürekli olarak artmaktadır. Özel okullarda sınıfların tek tek paketlenerek taşınması olukça önemlidir. Bu yüzden firmamız her sınıfı ayrı olarak paketler ve taşır. Ayrıca nakliye aracına da ayrı ayrı yerleştirir. Böylelikle eşyaları yeni yerinizde kolaylıkla yerleştirebiliriz.

Dershane Taşımada Asansörlü Nakliye Hizmetleri

Asansörlü nakliye hizmeti neredeyse bütün taşıma hizmetlerinde firmaların en büyük destekçisi olmuştur. Dershane taşıma hizmetinde de genellikle komple bir bina taşıması yapıldığı için asansörlü nakliye araçları çok önemlidir. Eşyaların daha kısa sürede taşınmasını ve araca yüklenmesini sağlayan asansörlü nakliye araçları ayrıca çalışan personelinde daha az yorulmasına olanak sağlamaktadır. Dershane taşıma hizmetinde en başından son anına kadar tamamen profesyonel şekilde yürütülen süreç oldukça sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu süreçte asansörlü nakliyat hizmetinin payı da oldukça büyüktür. Ayrıca eşyaların paketlenmesine de dikkat etmeli ve malzemenin en kalitelisini kullanmalısınız. Çetinkaya nakliyat olarak sektörde öncü firmalardan bir tanesi olmamızda bu hizmetlerin payı oldukça büyüktür. Sizlerde profesyonel taşıma hizmetleri almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü