Parça Eşya Taşıma Firması

Anadolu yakasında en tecrübeli firmalardan bir tanesi olarak gösterilen Çetinkaya nakliyat firmamız her türlü taşımacılık hizmetinde müşterilerine profesyonel çözümler sunabilmektedir. Sürekli olarak büyüyen nakliyat sektöründe kendisini geliştiren ve ilerleten firmamız gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir. Parça Eşya TaşımaSektörün en hareketli hizmetlerinden olan parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınızı sorunsuz şekilde istediğiniz yere zamanında ulaştıran firmamız ile sizlerde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınızı firma güvencesine alarak taşıyan firmamız sizlerin mağdur olmasını engellemektedir. Firmamız eşyalarınızın güvenliğini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bu sayede daima kaliteli ve kusursuz hizmetler ortaya çıkarmaktadır.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde en çok tercih edilen firma olan Çetinkaya nakliyat firmamız eşyalarınızı güvenle taşımak için sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Gelişen teknoloji ile büyüyen evden eve nakliyat sektöründe yeniliklere ayak uyduramayan firmalar zaman içerisinde kaybolmuştur. Bu yüzden firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte ve müşterilerine daima yenilikçi hizmetler sunmaktadır. Eşya taşıma hizmetinde gerek çalışan kadromuz gerekse araç filomuz ile daima kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Son model araçlarımızda eşyalarınız konforlu bir şekilde taşınmaktadır.

Profesyonel Asansörlü Nakliye Hizmetleri

Asansörlü nakliye hizmeti son yarım asrın en önemli taşıma hizmetlerinden bir tanesidir. Parça Eşya TaşımaDar merdivenli binalarda ve yüksek katlı binalarda insan gücü ile eşya taşıma hizmeti verebilmek oldukça zordur. Dar merdivenli binalarda eşyalara zarar gelme olasılığı çok fazla olduğu için, yüksek katlı binalarda ise zaman kaybı ve işçilerin yorulması daha fazla yaşanmaktadır. İki durumda da asansörlü nakliye hizmeti oldukça gerekli bir hizmet olmuş ve sürekli olarak kullanılmaya başlanmıştır. Firmamızda son sistem asansörlü nakliye araçları ile sizlere Anadolu yakasında güvenilir taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Kusursuz Eşya Paketleme Hizmeti

Yurt dışından özel olarak ithal ettiğimiz birinci sınıf paketleme malzemesi ve bölgenin en iyi ustaları ile müşterilerimize kusursuz eşya paketleme hizmeti sunuyoruz. Sektörde eşya paketleme hizmetinin ne kadar önemli olduğunu eşyalara zarar gelmemesinden kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sizlerde profesyonel ve kusursuz taşıma hizmeti almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü