Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Anadolu yakasının en kalabalık ilçelerinden olan Kartal ilçesi oldukça güzel bir ilçedir. Yaklaşık olarak yarım milyon vatandaşımızın yaşadığı ilçede nüfus sürekli olarak artmaktadır. Oldukça hareketli bir evden eve nakliyat sektörü olan ilçede en tecrübeli firmalardan bir tanesi olarak gösterilen Çetinkaya nakliyat müşterilerine profesyonel taşıma hizmetleri sunar. Eşya taşıma hizmetinde dikkat en önemli unsurlardan birisidir. Bu yüzden dikkatli bir şekilde taşıma hizmeti gerçekleştirmelisiniz. Çalışma prensibinden asla ödün vermeden bugünlere kadar gelen Çetinkaya nakliyat Kartal evden eve nakliyat hizmetlerinde kusursuz hizmetler sunar. Eşyalarınızın yeni evinize gelene kadar güvence altına alan firmamız sizleri asla mağdur etmemektedir.Kartal Evden Eve Nakliyat

Neden Çetinkaya Nakliyat?

Çetinkaya nakliyat firması ilçenin en eski nakliye firmalarından bir tanesidir. Bugüne kadar on binlerce taşıma hizmeti gerçekleştirmiş olan firma bu hizmetlerin hepsini başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Ayrıca uzman personeli ve sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde müşterilerine daima güvenilir taşıma hizmetleri sunmaktadır. Firmanın bütün taşıma hizmetlerinde başarılı olması ve müşterilerini mağdur etmemesi sektörde sürekli olarak yükselmesindeki en büyük etken olmuştur. Firmamızı haftanın yedi günü arayabilir, bilgi alabilir ve taşıma hizmeti talebi oluşturabilirsiniz.

Kartal Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Kartal sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı güvence altına alarak taşıyan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmeti de bu yüzden oldukça önemlidir. Eşyaların taşınma sırasında başına bir şey gelmesi durumunda taşıyıcı firmanın oluşan zararı karşılaması gerekir. Eğer bu zararı karşılamaz ise müşterisi mağdur olur. Bu yüzden firmamız bütün taşıma hizmetlerinde sigortalama yapmaktadır. Böylelikle eşyalarınız tamamen güvenilir ve profesyonel ellerde taşınmaktadır.

Kartal Eşya Paketleme Hizmeti

Kartal eşya paketleme hizmetinde en kaliteli paketleme malzemeleri ile hizmet vermekteyiz. Sektörün en önemli hizmetlerinden birisi olan eşya paketleme hizmeti düzgün yapılmadığı zaman eşyalara zarar gelme olasılığı artmaktadır. Bu durumun bilincinde olan Çetinkaya nakliyat sizlere profesyonel ustalar ve birinci sınıf malzeme ile hizmet vermektedir.  Eşya paketleme hizmetinde en güvenilir nakliye firmalarından bir tanesiyiz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü