Kurumsal Taşımacılık Firması

Kurumsal şirketlerin taşıma hizmetleri de oldukça zorludur. Aslına bakarsanız zorlu olmasından bahsettiğimiz istedikleri evraklar ve sözleşmelerdir. İstanbul’da binlerce nakliye firması olsa da bu işi tam anlamı ile yapabilen firma sayısı oldukça azdır. Bu yüzden kurumsal taşımacılık hizmeti veren firmayı kolay bulamazsınız. Kurumsal Şirket TaşımaKurumsal taşımacılık hizmeti verebilmek için şirketinizin evrakları tamam olmalıdır. Ayrıca her kurumsal firma belirli bir sayıda araç ve eleman olma zorunluğu koyduğu için az aracı ve az personeli olan firmalarda kurumsal taşımacılık hizmeti verememektedir. Kurumsal şirketlerin bir başka zorunlu tuttuğu şey ise sigortalı nakliyat hizmetidir. Sigortalı nakliye hizmetinde en kapsamlı poliçe hazırlayan firma olarak sizlere kaliteli taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsal Şirket Nasıl Taşınır?

Kurumsal şirket taşıma planlı bir şekilde yapılmalıdır. Öncelikle şirketle anlaşıldığında bir taşıma sözleşmesi hazırlanmalıdır. Bu sözleşme de nakliye firması eşyaları nasıl paketleyeceğini, hangi araçları kullanacağını, ne kadar personel çalıştıracağı gibi maddeler halinde yapılacakları listelemeli ve eşya sahibine sunmalıdır. Hazırlanan bu sözleşme doğrultusunda eşyalar dikkatli ve özenli bir şekilde taşımalıdır. Bu şekilde planlı yapılan bir eşya taşıma hizmetinde eşyalara zarar gelme olasılığı da oldukça düşüktür. Şirketimiz kurumsal şirket taşıma hizmetinde ilk andan son ana kadar profesyonel şekilde taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Şirketlere Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Kurumsal şirketler ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda taşıma hizmeti adım adım ilerlemektedir. Şirket binasının büyüklüğüne göre bazı hizmetlerde asansörlü taşıma araçları da kullanılmaktadır. Aslına bakarsanız asansörlü taşıma hizmeti sektörde oldukça önemli bir hizmettir. Daha güvenli taşıma hizmeti verilmesini sağlarken zamandan da tasarruf ettirmektedir. Hizmet verme zamanını neredeyse yarı yarıya düşüren asansörlü taşıma araçları sektörde oldukça gereklidir.

Şehirlerarası Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Kurumsal taşımacılık hizmeti her zaman şehiriçi sınırlarda olmamaktadır. Bazı durumlarda şehirlerarası taşımacılık hizmeti de gerçekleşebilmektedir. Peki nasıl durumlarda gerçekleşmektedir. Bunun cevabını merak ediyorsanız hemen açıklama çalışalım. Şehirlerarası kurumsal taşımacılık hizmetinin gerekli olmasında iki neden vardır. Birincisi hammadde ihtiyacının daha uygun şekilde karşılanabileceği bir yere taşınmak. İkincisi ise daha fazla satış potansiyel olan bir şehre taşınmak. İki nedende de firmamız sizlere profesyonel taşıma hizmetleri sunacaktır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü