İstanbul Antalya Arası Nakliyat Firması

İstanbul ülkemizin en kalabalık nüfusuna sahip şehridir. 16 milyondan fazla vatandaşımızın yaşadığı İstanbul’da eşya taşıma sektörü oldukça büyük bir pazar oluşturmuştur. Özellikle son yıllarda artan şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde birçok firma sınıfta kalmıştır. Uzak mesafelerde deneyimli olmayan firmaların sektöre de zarar veriyor olması bizleri daha yoğun çalışmaya itmiştir. Her şehre ayrı bir taşıma hizmeti oluşturan firmamız müşterilerine daima güvenilir hizmet vermektedir. İstanbul Antalya arası nakliyat hizmetlerinde bugüne kadar sayısız hizmet veren firmamız bu konuda oldukça başarılıdır. Kaliteli ve profesyonel taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.İstanbul Antalya Nakliyat

İstanbul’dan Antalya’ya Eşya Taşımacılığı

İstanbul’dan Antalya’ya eşya taşımacılığı hizmeti aradaki mesafeden dolayı oldukça risklidir. Her firmanın başaramayacağı bu taşımacılık hizmetinde sizlere uzun yıllardır kusursuz hizmetler sunmaktayız. Bölgede oldukça aktif ve tercih edilen bir nakliye firması olarak Eşyalarınızı yeni evinize sorunsuz bir şekilde getiriyoruz. İstanbul Antalya arası taşımacılık hizmetlerinde firmamızın sizlere sunduğu sigortalı nakliye hizmeti eşyalarınızın korunmasını sağlayacaktır. Taşıma hizmeti boyunca oluşabilecek bir zarar da firmamız zararın tamamını karşılayacaktır. Uzak mesafelerde Çetinkaya nakliyat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Uzak Mesafelerde Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Şehirlerarası nakliye hizmeti gidilecek mesafeye göre ve taşınacak eşyaya göre organize edilmelidir. Yapılan araştırmalara göre eşya taşıma sektöründe eşyalara en fazla zarar nakliye aracı içerisinde gelmektedir. Bu yüzden şehirlerarası taşıma hizmeti sektörün en riskli hizmetlerinden olmuştur. Şehirlerarası nakliye hizmetinde bazen eşyalar aracın içerisinde bir gün bile durabilmektedir. Ayrıca aracın hareket halinde olduğunu hesap edersek sorunsuz şekilde eşya taşıma hizmeti verebilmek oldukça güç olmaktadır. Firmamız bu yüzden oldukça dikkatli çalışmaktadır. Yıllardır edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde en uzak mesafelerde bile sizlere sorunsuz taşıma hizmeti sunabilmekteyiz.

Şehirlerarası Taşımada Paketleme Hizmeti

Şehirlerarası taşıma hizmetinde eşyaların düzgün paketlenmesi gerekmektedir. Kaliteli malzeme ve güzel işçilik ile yapılan eşya paketleme hizmeti taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesini sağlamaktadır. Çetinkaya nakliyat firması olarak eşya paketleme hizmetinde birinci sınıf paketleme malzemesi kullanmaktayız. Ayrıca paketleme ustalarımızın hizmette en az 15 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize sorunsuz hizmetler sunabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü